Springfield üzletünk munkatársat keres üzletvezető helyettes pozícióba

  1. Otthon
  2. RÓLUNK
  3. Állásajánlatok
  4. Springfield üzletünk munkatársat keres üzletvezető helyettes pozícióba

Állásajánlat

Springfield
2024.03.17. TELJES MUNKAIDŐBEN

Csatlakozz hozzánk, ha:

  • érdekel a divat
  • jó kommunikációs képességgel rendelkezel
  • megbízható, célorientált és vevőcentrikus vagy
  • motivált vagy a kihívásokra és a folyamatos tanulásra
  • van vezetői/helyettesi tapasztalatod
  • rendelkezel merchandising készséggel
  • a hétvégi munkavégzés sem okoz gondot

Főbb feladataid lesznek:

  • kézben tartani az üzletet, hogy a vásárlók mindig tökéletes üzletképpel találkozzanak
  • vásárlókiszolgálás biztosítása az üzletben – a csapat tagjaként példamutató aktív részvétel az értékesítésben
  • az üzletvezető munkájának támogatása – adminisztráció, KPI mutatók elemezése, leltár, áruátvétel
  • csapat motiválása, betanítása, irányítása

Amit kínálunk:

  • azonnali munkakezdés
  • biztos munkahely egy nemzetközi vállalatnál
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • kellemes munkakörnyezet
  • szimpatikus, nyitott csapat
  • fejlődési és előrelépési lehetőség
  • rugalmas munkaidőbeosztás
  • versenyképes fizetés + forgalom utáni jutalék + SZÉP kártya
  • dolgozói kedvezmények, amit az összes márkánknál fel tudsz használni (Springfield, Women’secret, Fifty)
  • toborzási bónusz új kollégák ajánlásáért

JELENTKEZNI: a hrmagyarorszagtendames email címen tudsz.

Springfield