Fehérnemű üzletekbe értékesítésitő kollégákat keresünk teljes és részmunkaidőben

  1. Otthon
  2. RÓLUNK
  3. Állásajánlatok
  4. Fehérnemű üzletekbe értékesítésitő kollégákat keresünk teljes és részmunkaidőben

Állásajánlat

Konkurencia
2021.11.17. TELJES MUNKAIDŐBEN
Feladatok:
  • teljes körű kiszolgálás vásárlók részére,
  • áru átvétel,
  • áru rendezése a vevőtérben,
  • üzlet tisztán tartása
Elvárások :
  • értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • jó kommunikációs és probléma- megoldó készség,
  • megbízhatóság és elkötelezettség,
  • ambíció
Amit kínálunk :
  • Több éve működő hálózat , fiatalos , fejlődő csapat tagja lehetsz,
  • Lehetőséged van folyamatos szakmai fejlődésre,
  • Korrekt fizetést és előrelépési lehetőséget biztosítunk,
  • Elsőként azonosulhatsz a legújabb fürdőruha és fehérnemű trendekkel.

Jelentkezni: andikonkurenciahu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal lehet.

Konkurencia

Nyitvatartás

Hé. - Szo.
09:00 - 20:00
Va.
10:00 - 18:00

Center Map