Állásajánlatok

Munkát keresel? Az alábbi üzleteinkben a megjelölt pozíciókra keresnek munkaerőt:

ÜZLET NEVE MUNKAKÖR JELENTKEZÉS MÓDJA
Amnesia Eladó - pénztáros Önéletrajz az üzletbe
Aranycipó Eladó - Pék Önéletrajz az üzletbe
Balance Részmunkaidős eladó Önéletrajz az üzletbe
Bershka Eladó Önéletrajz az üzletbe
Butlers Részmunkaidős eladó Önéletrajz az üzletbe
Calzedonia Részmunkaidős eladó Önéletrajz az üzletbe
Gelati fagylaltozó és kávézó Felszolgáló Önéletrajz az üzletbe
H&M Üzletvezető Önéletrajz az üzletbe
Harmónia Reformház Eladó, szakképesítés: dietetikus, gyógyszerész, gyógyszertári asszisztens harmoniareformhazpecs@gmail.com
Intimissimi Eladó (20 órás) Önéletrajz az üzletbe
KFC Pénztáros, pultos, konyhai kisegítő Önéletrajz az üzletbe
Lecsó Konyhai kisegítő Önéletrajz az üzletbe
Mirror Fashion Teljes munkaidős eladó Önéletrajz az üzletbe
Missy Szakképzett eladó Önéletrajz az üzletbe
Monarchy Részmunkaidős eladó Önéletrajz az üzletbe
OF (Oakley) Teljes munkaidős eladó Önéletrajz az üzletbe
New Yorker Értékesítő munkatárs, teljes munkaidő Önéletrajz az üzletbe
Office Shoes Szakképzett eladó Önéletrajz az üzletbe
Orsay Részmunkaidős eladó Önéletrajz az üzletbe
Pizza Forte Pultos, futár Önéletrajz az üzletbe
Promod Részmunkaidős divattanácsadó Önéletrajz az üzletbe
Tally Weijl Eladó Önéletrajz az üzletbe
Tezenis Eladó (8 órás) Önéletrajz az üzletbe
Triumph Eladó Önéletrajz az üzletbe
Vision Express Eladó Önéletrajz az üzletbe

A lista utoljára frissítve: 2017.05.23.

További állásajánlatok:

Juta Óra-ékszer

A Juta Óra Ékszer egy 25 éve működő családi vállalkozás, amelynek jelenleg 5 üzlete van Magyarországon (Budapest: Árkád, KÖKI Terminál, Mammut, Győr Árkád, Pécs Árkád). Cégünk megbízhatóságát jelzi a negyed százados jubileumunk, illetve az óra- és ékszer kereskedelemben betöltött meghatározó szerepünk.

Jelenleg a pécsi üzletünkbe keresünk: ÜZLETVEZETŐT

Feladatok:
• Vevők kiszolgálása, megtartása, törzsvásárlói kör kiépítése
• Vevőkkel kapcsolatos reklamációk kezelése
• Vevői igények felmérése és továbbítása a tulajdonosi kör felé
• Üzlet rendben és tisztán tartása
• Rendelések megírás és nyomon követése
• Az üzlethez tartozó adminisztráció elvégzése
• Az áru kihelyezése, dekorálása, folyamatos frissítése, illetve a kirakat rendben tartása
• Az adott márkákhoz tartozó dekorációk ellenőrzése
• Az áru rendben és tisztán tartása, illetve a kollegák munkájának ellenőrzése
• Pénztárgép kezelése, ellenőrzése
• Havi zárás megírása, jelenléti ívek vezetése, szabadságok vezetése
• Hivatalos iratok beszerzése, szigorú számadású jegyzékbe vezetése

Elvárások:
• Középiskolai érettségi
• Vevőorientált gondolkodás
• Csapatszellem
• Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
• Rend és tisztaság szeretete
• Pontos, precíz munkavégzés

Előny jelent:
• Idegen nyelv ismerete
• Üzletvezetői tapasztalat

Amit mi adunk:
• Jó csapat
• Kellemes munkakörnyezet
• Versenyképes fizetés
• Család barát légkör és beosztás

Az önéletrajzokat a következő e-mail címre várjuk: elado.oraekszer@gmail.com, melyben kérjük, tüntessék fel, hogy „PÉCS ÜZLETVEZETŐ”.
A nagyszámú beérkező pályázat miatt csak azoknak a jelentkezőknek tudunk válaszolni, akik megfelelnek az elvárásoknak.

(Hirdetés időpontja: 2017.01.17.)

Bershka

Érdekel a divat? Készen állsz, hogy részese legyél egy egyedi, és dinamikusan fejlődő üzleti kultúrának?
Amennyiben igen, szeretnénk, ha tagja lennél fiatalos és kreatív csapatunknak.

Jelenleg részmunkaidős eladókat keresünk PÉCSEN, üzletünkbe.

Ha felkeltettük érdeklődésedet, kérlek, küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat az alábbi címre:
nataliakol@hu.inditex.com

(Hirdetés időpontja: 2016.10.21.)

PARKOLÁS
Az első óra parkolás minden nap ajándék!
HÍRLEVÉL
AJÁNDÉK MINDENKINEK
Szerezz örömet szeretteidnek ÁRKÁD vásárlási utalvánnyal!
ÁRKÁD Pécs Bevásárlóközpont Igazgatóság | 7622 Pécs, Bajcsy Zsilinszky utca 11/1. | Tel.: +36 72 523 100 | Fax.: +36 72 523 001 | e13/z/vasb/pf/nexnqcrpf/c/uh
Kövess minket!
Ugrás az oldal tetejére